1. Rozpalte grilovací pánev na středně vysokou teplotu nebo předehřejte plynový gril nebo gril na dřevěné uhlí.

1. Rozpalte grilovací pánev na středně vysokou teplotu nebo předehřejte plynový gril nebo gril na dřevěné uhlí.

Jde o poměr omega-6 a omega-3 ve stravě, který je znepokojivý, protože omega-6 jsou prozánětlivé a omega-3 jsou protizánětlivé. Typická americká strava má poměr větší než 20:1 (fuj!) a doporučení je snížit tento poměr na méně než 4:1. Potravinám bohatým na omega-6 se nemusí vyhýbat, ale je třeba zvýšit poměr potravin bohatých na omega-3, které pomohou dosáhnout lepší rovnováhy v těle a zmírnit zánět. Omega-3 mastné kyseliny jsou protizánětlivé PUFA.; zdroje zahrnují lněný a konopný olej. Omega-6 mastné kyseliny jsou prozánětlivé PUFA; zdroje zahrnují kukuřici, bavlníková semena, hroznová semena, konopí, světlice barvířská, sója, slunečnice.

Nasycené mastné kyseliny (SFA): Většina SFA zvyšuje riziko srdečních onemocnění zvýšením LDL a celkového cholesterolu. Výjimkou se zdá být kokosový olej, který je pevný při pokojové teplotě nebo nižší a kapalný při pokojové teplotě. Je o něco málo přes 90 procent nasycený, ale jeho typ mastných kyselin je ve skutečnosti pro srdce zdravý! Nejlepšími zdroji SFA jsou máslo, kokosové máslo, kokos, sádlo, hovězí tuk a husí tuk.

Trans-tuky: Jsou také známé jako hydrogenovaný nebo částečně hydrogenovaný rostlinný olej nebo rostlinný tuk. Trans-tuky zvyšují riziko srdečních onemocnění a zánětlivých onemocnění, jako je cukrovka, artritida a syndrom dráždivého tračníku.

Popis: Jemná chuť a aroma pražených mandlí Použití při vaření: Restování, smažení Primární typ tuku: Mononenasycený Bod kouře: 420 °F

Popis: Oříšková chuť, jemná chuť avokáda, zářivá zelená barva  Použití při vaření: Smažení, omáčka na dochucení, dresink na salát Primární typ tuku: Mononenasycený Bod kouře: 520 °F

Popis: Světle žlutá nebo bílá barva; pevné Použití při vaření: Pečení, restování Primární typ tuku: Nasycený Bod kouře: 350 °F

Popis: Světlá, zlatá barva, neutrální chuť Použití při vaření: Pečení, restování, smažení, smažení na tuku Primární typ tuku: Mononenasycený Bod kouře: 400°F     

Popis: Těžký, téměř bezbarvý; extrahované z čerstvých kokosových ořechů. Vyberte si panenskou, nerafinovanou verzi pro zdraví Použití při vaření: restování, smažení, pečení Primární typ tuku: nasycený Bod kouře: 350 °F

Popis: Světlý, středně žlutý olej, který je vedlejším produktem při výrobě vína; neutrální chuť Použití při vaření: restování, smažení, smažení. Používá se také do salátových dresinků. Primární typ tuku: Polynenasycený (omega-6) Kouřový bod: 392°F

Popis: Barva se mění od světle žluté po zelenou v závislosti na použitém ovoci, lisování a zpracování. Vyberte si extra panenské oleje, oleje lisované za studena nebo lisované expelery Použití při vaření: Vaření, salátové dresinky, restování, smažení na pánvi, opékání, hluboké smažení, restování, grilování, grilování, pečení Primární typ tuku: Mononenasycený Kouřový bod: Extra panenský -320 °F; Virgin – 420°F; Výlisky -460°F; Extra světlo – 468°F

Popis: Jemná vůně a chuť; oblíbený kuchyňský olej v restauracích. Není dobré, pokud jste alergičtí na arašídy Použití při vaření: smažení, vaření, salátové dresinky Primární typ tuku: Mononenasycený Bod kouře: 450 °F

Popis: Vyrábí se ve dvou typech: světlý, velmi jemný blízkovýchodní typ a tmavší asijský typ lisovaný z pražených sezamových semínek Použití při vaření: Smažení, salátové dresinky Primární typ tuku: Stejný poměr poly (omega-6) a mononenasycený Kouřový bod: 410°F

Popis: Lehký, bez zápachu, téměř bez chuti; lisované ze slunečnicových semínek Použití při vaření: Vaření, margarín, salátové dresinky, tuky Primární typ tuku: Polynenasycený (omega-6) Bod kouře: 450°F

Popis: Vyrobeno smícháním několika různých rafinovaných olejů; navržený tak, aby měl jemnou chuť a vysoký bod kouře Použití při vaření: Vaření, salátové dresinky Primární typ tuku: Polynenasycený (omega-6)

Kalifornský sekaný salát

Ingredience na salát:

1 klas kukuřice, slupky a hedvábí zbavené 2 cukety, podélně rozpůlené 12 extra velkých krevet, oloupaných a zbavených košer sůl a čerstvě mletý černý pepř 1 hlava máslového salátu, natrhaná 2 střední rajčata, nakrájená na 1/2-palcové kousky 1 sklenice srdce z palmy, okapané a nakrájené 1 avokádo, rozpůlené, vypeckované, oloupané a nakrájené na kostičky 1 lžička extra panenského olivového oleje

Ingredience na dresink:

3 lžíce čerstvé citronové šťávy 1 lžíce avokádového oleje 1 lžíce syrového medu 1 lžíce nasekaného koriandru čerstvě mletého černého pepře

Na salát:

1. Rozpalte grilovací pánev na středně vysokou teplotu nebo předehřejte plynový gril nebo gril na dřevěné uhlí. Do velké mísy přidejte kukuřici, cuketu a krevety a zakápněte olivovým olejem. Dochuťte solí a pepřem, podle chuti. 2. Kukuřici a cuketu grilujte 2 minuty ze všech stran, dokud nebudou křupavé. Odstraňte zrna z kukuřice a přidejte do velké salátové mísy. Nakrájejte cuketu na 1/2-palcové kousky a přidejte do mísy. Krevety grilujte, dokud není maso neprůhledné a propečené, asi 2 až 3 minuty z každé strany. 3. Mírně ochlaďte a nakrájejte na 1/2palcové kousky. Do mísy přidejte nakrájené krevety, máslový salát, rajčata, avokádo a palmová srdce.

Na dresink:

V malé misce prošlehejte citrónovou šťávu, avokádový olej a med, dokud nebude hladká. Přidejte koriandr a okořeňte a opepřete podle chuti. Zálivkou přelijte salát a promíchejte, dokud nejsou všechny ingredience obalené. 

Nejen, že roste počet fitness gadgetů, ty novější jsou stále chytřejší a specifické pro sport. Nyní je tu gadget pro golfisty, uvedl TechCrunch.

Společnost Motorla Mobility, Inc. ve čtvrtek představila golfovou edici MOTOACTV. Podle prohlášení společnosti Motorola Mobility mohou uživatelé sledovat svou vzdálenost ke greenu a hazardu a zároveň sledovat výsledkové karty, kluby a klíčové statistiky. Je to virtuální caddy na vašem zápěstí.

Zařízení bude také bezdrátově synchronizovat kola na MOTOACTV.com, kde mohou golfisté studovat svou hru, jako je sledování oblouku letu míče a další detaily odpalů.

Motorola Mobility uzavřela partnerství s Bubbou Watsonem, trojnásobným vítězem PGA Tour, který dal novému gadgetu pozitivní recenze.

„Nová Golfová edice MOTOACTV má funkce, které hráčům umožňují dělat na hřišti lepší rozhodnutí,“ řekl. “Od víkendových válečníků, kteří se snaží najít vzdálenost k zadní části greenu, až po skvělé golfisty, kteří chtějí analyzovat svou hru a sdílet své statistiky s přáteli, MOTOACTV pomáhá zlepšovat skóre a dělá hru zábavnější.”

Motorola skutečně představila MOTOACTV v loňském roce, takže pokud si pořídíte Golf Edition, zařízení bude mít své obvyklé funkce. Golf Edition lze předobjednat online na stránkách Motorola nebo Amazon za 299,99 $ a začne se dodávat 1. dubna.

Nyní můžete svou golfovou hru skutečně zlepšit, a pokud máte zájem si na hřišti skvěle zacvičit, podívejte se na tato golfová cvičení. Nebo pokud jste skeptičtí ohledně toho, jak moc vám může zařízení pomoci se zlepšit, skutečně se naučte, jak můžete – nebo jak můžete pomoci klientovi – aplikovat komplexní golfový kondiční program, abyste viděli skutečně zlepšení. 

Budete tento gadget používat? A myslíte, že by to pomohlo?

Další podrobnosti najdete ve videu Motorola Mobility:

Nový rok = New You. Že jo?

Než si stanovíte nerealistická nebo neúčinná předsevzetí, věnujte nějaký čas přehodnocení přístupů, které letos zvolíte, abyste se stali zdravějšími a šťastnějšími.

Změňte svá předsevzetí a dovolte si v roce 2012 skutečně transformovat! Zde je postup:

Plňte svá fitness předsevzetí

Dodržujte svá výživová předsevzetí

Revoluční fitness rozlišení

V tomto videu se dozvíte více o tom, jak můžete maximalizovat svůj kardio trénink.

Podívejte se na YouTube

TOSS: Přísahání, že budete dělat více kardia, abyste zhubli.

VYZKOUŠEJTE: Přepracujte svou kardio rutinu a změňte svůj přístup ke cvičení.

Pokud je vaším předsevzetím zařadit do své cvičební rutiny více srdce pumpující kardio, vyhněte se pokušení jednoduše naskočit na své oblíbené kardio vybavení na stejnou dobu – a stejným tempem – jako jste to dělali týden poté. týden, rok co rok.

Místo toho se rozhodněte pro maximalizaci vašich kardio lekcí začleněním vysoce intenzivního intervalového tréninku (nebo HIIT) do vašeho programu jeden nebo dva dny v týdnu. HITT se skládá z krátkých výbuchů vysoce intenzivní aktivity v kombinaci s obdobím aktivního zotavení.

Výzkumy ukazují, že tento styl tréninku umožňuje tělu efektivněji využívat anaerobní energetický systém a také pomáhá účinně odstraňovat metabolický odpad ze svalů mezi intervaly. Umožňuje také cvičencům zvýšit jejich VO2 max bez prodloužení doby trvání kardia.

UDĚLEJTE TO DNES: I když neexistuje jediný způsob, jak strukturovat relaci HIIT, zde je příklad tréninkového protokolu, který si můžete dnes vyzkoušet, abyste si tento typ tréninku osvojili. 

HIIT lze provádět téměř jakýmkoli způsobem kardiorespiračního tréninku – od běhu přes jízdu na kole až po plavání. Pokud jde o intenzitu, intervaly s vysokou intenzitou by měly být prováděny při úrovni námahy 7 nebo vyšší (na stupnici 0-10) a obvykle se provádějí po dobu od 30 sekund do dvou minut. Intervaly aktivního zotavení se provádějí se střední intenzitou kolem 5 na stejné stupnici 0-10.

Střídání těchto intervalů v poměru 1:2 (například jedna minuta aktivity s vysokou intenzitou následovaná dvěma minutami aktivního zotavení) pomáhá zajistit, aby byl dodržen dostatečně dlouhý interval zotavení – to je místo, kde mnoho výhod tohoto typu dojde k tréninku.

Kromě intervalového tréninku zvažte změnu svého přístupu ke kardiu tím, že letos vyzkoušíte několik zábavných skupinových fitness lekcí založených na kardio, jako je Zumba®, TurboKick® nebo Spinning®. Také mějte na paměti, že silový trénink je důležitým faktorem s ohledem na hubnutí, zlepšení klidové rychlosti metabolismu, zvýšení svalové hmoty a snížení procenta tělesného tuku.

Revoluční recenzeproduktu.top řešení výživy

Zjistěte více o tom, jak zajistit, aby vaše sacharidy fungovaly pro vás – a vaše cvičení – v tomto videu.

Podívejte se na YouTube

TOSS: Vynechání sacharidů.

VYZKOUŠEJTE: Použijte své sacharidy moudře a zaměřte se na načasování živin.

Realita je taková, že sacharidy jsou potřebné pro aerobní i anaerobní cvičení, protože tělo během cvičení využívá svalový glykogen jako primární zdroj paliva. Takže i když může být lákavé přídat sacharidy úplně, mějte na paměti, že vyčerpání svalového glykogenu má za následek sníženou produkci síly a svalovou slabost – což nejsou zrovna ideální podmínky pro efektivní trénink (nebo energii pro další cvičení). pravidelně).

Místo toho slibte, že budete sacharidy používat rozumněji! Rostoucí výzkum v oblasti načasování živin ukazuje, jak účinné mohou být sacharidy, pokud jde o správné doplnění paliva a doplnění paliva před, během a po cvičení:

Fáze 1 („Energetická fáze“): Tato fáze nastává před a během tréninku a je navržena tak, aby zvýšila dodávku živin do svalů – šetří ztrátu glykogenu a bílkovin, minimalizuje poškození svalů a nutričně připravuje tělo na regeneraci. Věřte tomu nebo ne, správné doplnění paliva v této fázi ve skutečnosti stimuluje syntézu bílkovin a napomáhá rychlosti regenerace svalů po cvičení.

Fáze 2 („Anabolická fáze“): Tato fáze je obvykle definována jako fáze do 45 minut až hodiny po cvičení, což je doba, kdy jsou živiny nejvíce potřeba, aby se dosáhlo nárůstu svalové síly a vytrvalosti. Výzkum ukázal, že konzumace sacharidů během této první hodiny pomáhá zvýšit syntézu bílkovin a doplnit zásoby glykogenu, které tělu dodají to, co potřebuje pro zotavení.

Fáze 3 („fáze růstu“): Tato fáze je definována jako zbytek dne a je celá o posilování, opravě a růstu svalů. Ve skutečnosti se ukázalo, že konzumace směsi bílkovin a sacharidů do 3 hodin po cvičení má pozitivní vliv na stimulaci syntézy bílkovin.

UDĚLEJTE TO DNES: Jak tedy můžete vědu převést do praktických tipů, které můžete sledovat doma? Pro průměrného cvičence (cvičícího asi 60 minut nebo méně) se asi hodinu před tréninkem zaměřte na konzumaci kombinace snadno stravitelných sacharidů spolu s bílkovinami v poměru zhruba 4:1.

Potřebujete nápady na občerstvení? Vyzkoušejte nízkotučný jogurt s nakrájeným banánem nebo třeba nízkotučný vláknitý sýr s porcí celozrnných sušenek.

Do hodiny po tréninku se snažte zkonzumovat přibližně 3:1 poměr sacharidů k ​​bílkovinám. Příklady svačin po tréninku mohou zahrnovat šálek vařených ovesných vloček s ¼ šálku rozinek, dva plátky celozrnného toastu se 2 lžícemi arašídového másla nebo energetickou tyčinku a sportovní nápoj.

Po zbytek dne (zejména do 4 hodin po cvičení) se zaměřte na vychutnávání směsi komplexních sacharidů a zdravých bílkovin v poměru zhruba 1:5 – tuňák a malá celozrnná pita nebo grilované kuře s malou porcí hnědá rýže a zelenina.

Tak na co čekáš? Udělejte z tohoto roku svůj nejlepší rok a nastavte se na úspěch revitalizací svého přístupu ke svému zdraví, kondici a výživě. Vaše tělo vám poděkuje!

Máte konkrétní cíle pro rok 2012? Zvažte využití odborného vedení osobního trenéra nebo registrovaného dietologa, který vám může pomoci na vaší cestě ke zdraví a kondici.

Reference

Bell-Wilson, J. (2005). “Hlášení o načasování živin.” IDEA Fitness Journal (únor), 41.–45. http://www.ideafit.com/fitness-library/nutrient-timingChambers, A. Kravitz, L. (2009). “Načasování živin: Nová hranice ve fitness výkonnosti.” AKWA: The Official Publication of the Aquatic Exercise Association, 22(4), 4-6. http://www.drlenkravitz.com/Articles/nutrientDLK.htmlHelgerud, J., Hoydal, K., Wang, E., Karleson, T., Berg, P., Bjerkass, M., et.al (2007). Aerobní intervaly s vysokou intenzitou zlepšují VO2max více než mírný trénink. Medicína a věda ve sportu a cvičení, 39 (4), 665-671. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17414804

Byli jste někdy „hněví“? Je to ta démonická dynamika, která vzniká, když hlad a hněv zvedají jejich ošklivé hlavy (a vrčí) zároveň. Ukazuje se, že to není jen vtipný hashtag Instagramu. Hanger je skutečný fenomén, který je způsoben vaším endokrinním systémem. Jsou to vaše prvotní instinkty, které vám říkají „NAKRM MĚ“. Je to také signál, že možná budete muset provést nějaké klíčové změny ve své každodenní rutině. 

Co s tím mají společného hormony? 

Je důležité mít na paměti, že všechny systémy vašeho těla jsou propojeny a že kolísání hormonů je na vině tohoto nepříliš hezkého, ale do značné míry možného scénáře. 

Když máte hlad, vaše prvotní instinkty spustí reakci „bojuj nebo uteč“, aby ti pomohly zajistit si jídlo. Adrenalin a kortizol se zvedají, aby vám pomohly „lovit“, a často je vaším prvním sklonem dát si něco sladkého jako nabíječku. Špatný tah. Tato sladká pochoutka vám zvýší hladinu inzulínu, což způsobí následnou havárii cukru, která vás vrátí zpět tam, kde jste začali. Hangry. Zastavte začarovaný kruh tím, že budete jíst celé potraviny bohaté na živiny, které pomohou stabilizovat hladinu cukru v krvi. 

Serotonin, který pomáhá regulovat naše chování a emoční impulsy, má tendenci kolísat, když máme hlad nebo stres. Když jsou hladiny serotoninu nízké, mozek není schopen optimálně komunikovat. V důsledku toho nejsme schopni zavést mechanismus zvládání tak, jak bychom to normálně dělali.